Zakończenie Roku Szkolnego 2021

W piątek 25 czerwca 2021 roku odbędzie się zakończenie roku szkolnego.

Serdecznie zapraszamy  uczniów do szkoły na wręczenie świadectw szkolnych, wieńczące nasz tegoroczny trud. Zakończenie roku szkolnego 2020/2021 ze względu na sytuację epidemiologiczną będzie miało mniej uroczysty charakter niż w latach ubiegłych.

KLASY I-IV ZAPRASZAMY NA 9.00

KLASY V-VIII ZAPRASZAMY NA 10.00

W związku z obecną sytuacją bardzo prosimy o przybycie najmłodszych dzieci tylko z jednym opiekunem lub samodzielnie. Przypominamy o koniecznym zachowaniu środków bezpieczeństwa: założeniu maseczki zakrywającej nos i usta, dezynfekcji rąk, przestrzeganiu dystansu społecznego  podczas uroczystości, a także podczas drogi do szkoły i do domu.

W tym roku w sposób szczególny zachęcamy rodziny naszych uczniów do indywidualnego, rodzinnego uświetnienia tego wyjątkowego dnia, który rozpoczyna upragniony wypoczynek letni.