Pani Dyrektor-DZIĘKUJEMY !

W wyjątkowych okolicznościach uczniowie i pracownicy SP 32 rozpoczęli nowy rok szkolny. Tym razem nie było hucznej akademii, ale skromne spotkania z wychowawcami, w czasie których rozmawialiśmy o minionych wakacjach i o tym,            co nas czeka w najbliższej przyszłości. Wychowawcy zwrócili uczniom uwagę              na zasady, które będą obowiązywały w najbliższym czasie.

Mimo niesprzyjających okoliczności większość uczniów cieszyła się z powrotu              do szkoły. Radości ze spotkania z kolegami i przyjaciółmi nie zakłóci przecież żaden wirus.

Jednak tym radosnym chwilom towarzyszyło tez smutne zdarzenie –   pożegnanie dyrektora szkoły pani Elżbiety Sękowskiej, która postanowiła zakończyć pracę                 w zawodzie nauczyciela i przejść na emeryturę.

dyrektor

Pani Sękowska spotkała się z grupą najstarszych uczniów. Życzyła im powodzenia        i sukcesów w nauce.

Cała społeczność naszej szkoły pragnie wyrazić wdzięczność dla pani dyrektor Sękowskiej, która z  wielką odpowiedzialnością i ogromnym zaangażowaniem kierowała przez wiele lat naszą szkołą, zawsze mając na uwadze dobro przede wszystkim uczniów i swoich pracowników. Dziękujemy Pani za wspólną pracę, za zapisanie          w historii naszej szkoły najbardziej wartościowych kart. Czujemy się zaszczyceni tym, że mogliśmy z Panią pracować.

Bukiet-15-róż