Dzień Bezpiecznego Internetu

5 lutego br uczniowie naszej szkoły z inicjatywny Samorządu Uczniowskiego wzięli udział w akcji Dzień Bezpiecznego Internetu – Działajmy razem!

Wcześniej SU ogłosił konkursy dla uczniów klas młodszych – plastyczny; natomiast dla uczniów kl. IV-VIII – literacki.

Zwyciężyły prace Wiktorii, Magdy oraz Julki. Wiersz Wiktorii zasłużył na wyróżnienie:)

Również dla rodziców odwiedzających naszą szkołę przygotowana została gazetka ścienna z istotnymi informacjami na temat bezpiecznego korzystania przez dzieci z sieci  :)

Uczniowie kl. 2 a przygotowali plakaty na temat wzajemnego szacunku w sieci i w czasie przerw zachęcali innych do pozytywnych zachowań w Internecie stając się “żywymi plakatami”  ;)  Uczniowie klasy 1 podpisali Kodeks Bezpiecznego Internauty i obiecali mądrze korzystać z internetu:))

sieciuchy