Podziękowanie

dyplomStowarzyszenie Patriotyczne ”Kresy” w Częstochowie zorganizowało akcję charytatywną dla Polaków mieszkających na Kresach. Akcja oparta była na idei charytatywnej i patriotycznej, która polegała na zbiórce artykułów żywnościowych, szkolnych i słodyczy. Artykułami żywnościowymi obdarzyliśmy Polaków mieszkających na Kresach, o których w rocznicę 100-lecia odzyskania Niepodległości powinniśmy pamiętać w sposób szczególny.

Święty Mikołaj przekazał polskim dzieciom na na Litwie, a dokładniej dzieciom z Wilna, słodycze, maskotki i artykuły szkolne. Wszystkim uczestnikom akcji serdecznie podziękowało Towarzystwo Patriotyczne Kresy oraz Mer Samorządu Rejonu Wileńskiego.  :) )))My także raz jeszcze dziękujemy  :) ))