PASOWANIE NA UCZNIA 2018

1a pasowanie

1a pasowanie

1b pasowanie

1b pasowanie

Pasowanie na ucznia

Pasowanie na ucznia

29 października 2018 roku odbyło się uroczyste ślubowanie i pasowanie pierwszoklasistów na uczniów naszej szkoły.

Uroczystość uświetnił Radny naszego miasta Pan magister inżynier Marian Salwiczek.

Zanim pierwszaki zostały przyjęte do grona uczniów, musiały wykazać się umiejętnościami śpiewu i deklamacji. Występ został bardzo ciepło przyjęty przez widownię, która doceniła artystyczne zdolności pierwszoklasistów.

Uczniowie ślubowali dbać o dobre imię swojej szkoły i sumienną naukę. Po uroczystym ślubowaniu Pan Marian Salwiczek i Pani Dyrektor symbolicznym ołówkiem dokonali aktu pasowania na ucznia Szkoły Podstawowej nr 32 im. ks. Józefa Czempiela w Chorzowie.

Świeżo pasowani uczniowie na pamiątkę otrzymali dyplomy oraz upominki. Gratulacjom i życzeniom nie było końca.