Przecinek i kropka 2014

przecinekikropkaKsiążki są fajne i kropka! Wiemy o tym dobrze i właśnie dlatego klasy drugie pojechały w niezwykłą podróż po świecie, w którym książka to nie tylko stronice wypełnione tekstem i ilustracjami, a przede wszystkim wspaniała przygoda i okazja do poznawania kultury, sztuki i świata; do rozumienia uczuć, rozwiązywania zagadek i zgłębiania tajemnic. Jako że dzieci chętnie uczą się przez działanie, empik przygotował z myślą o nich program edukacyjny „Przecinek i kropka”.

„Przecinek i kropka” to bardzo interesujący i cenny program, bo pokazuje najmłodszym, że czytanie to przyjemność i dobra zabawa. Rozwijanie u najmłodszych dzieci zamiłowania do książek jest szczególnie ważne w epoce dominacji mediów elektronicznych w nauce i w zabawie.

Zapraszamy do obejrzenia galerii zdjęć